ZASADY PROGRAMU  „10 LISTKÓW”

Od 01.03 podczas zakupów, klientom proponować będziemy karty … Na kartach znajduje się 10 listków/pól,  na których za każde zakupy za minimum 50zl klient otrzyma stempel.  Stempel otrzymuje się za zakup dowolnego towaru dostępnego w naszym centrum ogrodniczym, nawet towarów przecenionych okazjonalnie. Liczba kart jest ograniczona. Liczba kart jest ograniczona. Do rozdania mamy 200 kart .

 

Uczestnik, który od momentu otrzymania karty do 31.10.2016 r. podczas wizyt w „Zielonym Ogrodzie” przy ulicy Modrej 20 w Szczecinie okaże Kartę i dokona zakupów z  minimum 50 złotych, otrzyma jeden stempel. W celu zebrania 10 stempli na jednej karcie, uczestnik musi dokonać 10 zakupów. W czasie jednej wizyty w „Zielonym Ogrodzie”, jednego dnia można otrzymać maksymalnie 1 Stempel.

 

Uczestnik, który w okresie trwania Promocji (01.03 do 31.10.2016 r. ) zbierze 10 stempli i  do 31.10.2016 r. zgłosi się z kartą do „Zielonego Ogrodu” otrzymuje nagrodę jaką jest możliwość wybrania sobie towaru/ów o łącznej wysokości 50 złotych.

 

Lista towarów wśród, których klient może wybierać :

- rośliny wieloletnie

- środki ochrony roślin

-nawozy płynne oraz sypkie

- podłoża ( ziemie/ podłoża zasadowe oraz kwaśne )

 

Promocja nie łączy się z innymi programami prowadzonymi w Zielonym Ogrodzie

Uczestnik może jednocześnie korzystać z innych promocji okazjonalnie występujących w Zielonym Ogrodzie,

oprócz programu „Rabaty za małe zakupy”.

Uczestnicy korzystający z programu „Rabaty za małe zakupy”, także nie mogą korzystać z programu „10 LISTKÓW”.

 

Zapraszamy do skorzystania ! Do zobaczenia!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZASADY  „RABATY NA MAŁE ZAKUPY”

Zapraszamy do skorzystania z naszej wiosennej promocji. Poniżej szczegóły. Do zobaczenia!

Od 01.03 podczas zakupów, klientom proponować będziemy karty.

Na kartach znajduje się 5 listków/pól,  na których za każde zakupy do 50zł klient otrzyma stempel.  Przy trzecich oraz piątych zakupach klient otrzyma rabat. Stempel otrzymuje się za zakup dowolnego (nieprzecenionego) towaru dostępnego w naszym centrum ogrodniczym . Liczba kart jest ograniczona. Do rozdania mamy 250 kart.

Uczestnik, który od momentu otrzymania karty do 31.10.2016 r. podczas wizyt w „Zielonym Ogrodzie” przy ulicy Modrej 20 w Szczecinie, dokonując zakupów do 50złotych, okaże Kartę, otrzyma jeden stempel. W czasie jednej wizyty w „Zielonym Ogrodzie”, jednego dnia można otrzymać maksymalnie jeden stempel.  Przy trzeciej wizycie i zakupach do 50 złotych uczestnik otrzyma rabat w wysokości 10%. Analogiczna sytuacja następuje przy piątych zakupach, jednak tutaj klient robiąc zakupy także do 50 złotych, otrzymuje rabat w wysokości 20 %.

Lista towarów wśród, których klient może wybierać :

- rośliny wieloletnie

- środki ochrony roślin

-nawozy płynne oraz granulowane

- podłoża ( ziemie/ podłoża zasadowe oraz kwaśne )

 

Promocja nie łączy się z innymi programami/promocjami  prowadzonymi w Zielonym Ogrodzie

Uczestnik może korzystać z okazjonalnych promocji i przecen sezonowych, jednak nie liczą się one do programu  „RABATY NA MAŁE ZAKUPY”.

Uczestnicy korzystający z programu„10 LISTKÓW DO NAGRODY”  nie może brać udziału w programie „RABATY ZA MAŁE ZAKUPY” .

Uczestnicy korzystający z programu „RABATY ZA MAŁE ZAKUPY”, także nie mogą korzystać z programu „10 LISTKÓW DO NAGRODY”.

Zapraszamy do skorzystania ! Do zobaczenia!

UA-40701666-1